Szydełkowe kwadraty - alfabet obrazkowy MATERIAŁY KOŃCOWE i podsumowanie

 


Witajcie, 

nadszedł czas, żeby w końcu pogodzić się z faktem, że plan wykonania całego alfabetu szydełkowego w tym momencie się nie uda.

Kilka lat temu, gdy rozpoczynałam przygodę z szydełkowaniem, chciałam sprawić prezent dla moich dzieci. Zaczęłam serię o szydełkowych kwadratach. Powstała kostka z cyferkami i miałam w planach zrobić alfabet obrazkowy (po jednej stronie literka, a na odwrocie obrazek) w wersji polskiej i angielskiej.

Z czasem jednak moje zainteresowania się zmieniły, dzieci podrosły, a ja przekierowałam swoje zainteresowania w inne obszary, poznałam nowe techniki, które mnie pochłonęły. Odwlekałam kilka lat (czas szybko płynie) wykonanie szydełkowego alfabetu... Dlatego chciałabym już zakończyć ten temat, a jednocześnie przekazać Wam jak najwięcej materiałów, które do tej pory udało mi się stworzyć, żebyście same mogły działać i kreować własne wzory. 

Film o tworzeniu szydełkowych grafów jest na moim kanale  https://youtu.be/AXCngjNlAZk  

Możecie przeczytać o tym także tutaj: https://www.amilittlecreature.pl/2018/02/szydekowe-kwadraty-wprowadzenie.html

oraz tutaj: https://www.amilittlecreature.pl/2018/02/tip-3-jak-tworzyc-szydekowe-grafy-w.html

 Playlista o szydełkowych cyferkach: https://youtube.com/playlist?list=PLxADummbEN-nk3LZ_HS7f7hSZWwDh7Jua&feature=shared

Playlista o szydełkowym alfabecie obrazowym: https://youtube.com/playlist?list=PLxADummbEN-kHOn_qmwsUQY_etCyajWW_&feature=shared


Jeśli traficie na ten post, to będzie mi miło za zostawienie po sobie komentarza. 

Poniżej załączam grafy z literkami od L do Z (wcześniejsze literki zostały już opracowane - znajdziecie je na moim blogu i kanale YouTube):

 

 

Przepraszam te osoby, które czekały na filmy i grafy dotyczące kolejnych literek. Brak czasu mnie pokonał. Zaczęłam nawet nagrywać film z literą Ł (łapa), ale wciąż czeka na zmontowanie. Uznałam, że nie ma sensu tego przedłużać i na siłę nagrywać kolejne filmy w tym temacie.

Poniżej załączam obrazki, których planowałam użyć. Może coś z tego uda Wam się wykorzystać. Nie ma niestety obrazków do wszystkich literek - i tu już zostawiam Wam pole do popisu na tworzenie własnych wzorów w Excelu. 

 

 Jeśli w przyszłości uda mi się skończyć ten projekt, to dodam aktualizację, ale na tę chwilę nie chcę już tego przedłużać i dzielę się z Wami tym, co mam. 

Bardzo nie lubię niedokończonych projektów, tzw. UFO-ków (unfinished object). Czasem jednak trzeba poświęcić coś, żeby rozwijać się w innym obszarze. Może kiedyś dam tym kwadratom drugą szansę, kto wie...

Miłego szydełkowania!

Magda z Ami Little Creature

 


Komentarze