Kolekcja maskotek Amigurumi od Wydawnictwa DeAgostini

Witaj :) Powinnam wcześniej napisać ten post, ale z braku czasu robię to dopiero teraz. Czy widziałaś/widziałeś kolekcję maskotek amigurumi od Wydawnictwa DeAgostini? Gorąco zachęcam do wypróbowania i wspólnego szydełkowania maskotki z pierwszego numeru razem ze mną. Na moim kanale w pierwszym odcinku krok po kroku przeprowadzę Cię przez wzór na króliczka. Za zgodą wydawnictwa DeAgostini nagrałam tutorial, jak wykonać takiego uroczego króliczka. Pierwszy numer jest dostępny za darmo na stronie DeAgostini.

W pakiecie - wersji standardowej - otrzymasz materiały potrzebne do wykonania króliczka, włóczki DMC Just Cotton bardzo dobrej jakości 100% bawełna (mile mnie zaskoczyło, jak przyjemnie się nimi szydełkuje, nie rozdwajają się, mają piękne soczyste kolory). Do zestawu dodano szydełko 3 mm, ale na moje oko lepsze byłoby mniejsze szydełko - przynajmniej dla mnie. Ja wybrałam szydełko 2,5 mm. Wszystko zależy od tego, jak ściśle szydełkujesz. Jeśli zobaczysz prześwity (przebijające wypełnienie, które prześwituje przez półsłupki maskotki), to wypróbuj mniejsze szydełko.

Jeśli zapragniesz wykonać dodatki do maskotki głównej i inne gadżety ze świata amigurumi towarzyszące maskotce, to polecam zaprenumerować wersję PREMIUM - za dodatkową dopłatą otrzymasz więcej włóczek, dzięki którym wyszydełkujesz pozostałe akcesoria. Dla osoby początkującej, która jeszcze nie zgromadziła zbyt wielu włóczek, to świetne rozwiązanie. 

Malutki minus - brak wypełnienia w początkowych numerach. Wypełnienie powinno zostać wysłane w numerze czwartym, czyli już niedługo :) Moja rada - możesz użyć wypełnienia ze starej poduszki czy maskotki albo nawet ścinków jakichś materiałów (pocięta na kawałki stara poszewka czy koszulka itp.) w duchu "zero waste" :). 

Ważne - kolekcja jest dostępna tylko online, czyli nie można jej kupić w kiosku czy stacjonarnym saloniku prasowym. Zawsze można z subskrypcji zrezygnować i nie powinno być z tym problemu. 

Pamiętam, że kiedyś prenumerowałam dla moich dzieci "Złotą Kolekcję Disneya" Wydawnictwa Hachette (bardzo ładnie wydane książeczki) i po nastym numerze uznałam, że już wystarczy :) Nie miałam wtedy problemu z rezygnacją z prenumeraty. Przypuszczam, że w przypadku DeAgostini podobnie to działa. 

Na pewno polecam zajrzeć do zakładki FAQ (Najczęściej zadawane pytania) na stronie kolekcji DeAgostini, gdzie szczegółowo są omówione różne kwestie związane z prenumeratą.

DeAgostini w ramach prenumeraty oferuje wiele prezentów, m.in. zestaw szydełek, kredek, pojemnik na włóczkę, torbę na przybory dziewiarskie, licznik rzędów czy piękny drewniany kuferek.

Poniżej podaję linki do filmików, które do tej pory nagrałam - jeśli uważasz, że filmiki pomogły Ci przejść przez początkowe numery kolekcji, to koniecznie daj znać w komentarzu pod filmem na kanale YouTube i polub filmik, żeby więcej osób mogło do niego dotrzeć (im więcej osób polubi, tym wyżej będzie w wyszukiwarce). Pomożesz, jeśli udostępnisz link choćby na swojej tablicy Facebookowej :) Dziękuję.

Numer pierwszy z tutorialem (w opisie filmu znajdziesz dokładny spis treści, żeby ułatwić Ci nawigację po filmie):Numer drugi:


Numer trzeci:


Jeśli chciałabyś/chciałbyś zamówić kolekcję, to kliknij proszę w mój link poniżej (dzięki temu wydawnictwo dowie się, że moje filmiki na kanale są dla Ciebie wartościowe) i wpisz kod:

Uwaga! Zamów kolekcję na stronie: https://bit.ly/amigurumi-polska, wprowadź kod: AMIGURUMIPRO do zamówienia i otrzymaj wyjątkowe prezenty!


Zapisz się na listę:

Jeśli masz ochotę otrzymywać wiadomości ode mnie, to zostaw mi swój adres mailowy (napisz do mnie w wiadomości prywatnej). Dołączę Cię do listy mailingowej, żeby poinformować o nowych szydełkowych wzorach, tutorialach czy postach na blogu - maile wysyłam od czasu do czasu, gdy mam coś wartościowego do przekazania. Na pewno nie będę spamować bezwartościową treścią.

Życzę miłego dnia! :)

Magdalena

Ami Little Creature
Komentarze