Współpraca Ami Little Creature z KnitCrate = rabat dla Was

KNITCRATE, LLC
Cześć!

Ależ jestem podekscytowana! Ostatnio odezwała się do mnie amerykańska firma KnitCrate i zaproponowała współpracę - będę każdego miesiąca otrzymywać darmowe pudełko w ramach subskrypcji KnitCrate Membership do recenzji. Jeśli oferta KnitCrate przypadnie Wam do gustu, to mam dla Was specjalny link i zniżkę na ich produkty.
KnitCrate oferuje darmową wysyłkę na całym świecie w ramach subskrypcji - szczegóły znajdziecie poniżej.
Mam nadzieję, że recenzje ich produktów będą stanowiły dla Was pewną ciekawostkę, a może nawet zachęcą kogoś do zakupu tej subskrypcji, zobaczymy :-) Nie mogę doczekać się, aż otrzymam pierwsze pudełko.


***
Przyznam, że nie dotarła do mnie wcześniej informacja o firmie KnitCrate ani o jej ofercie, ale zrobiłam mały research i dowiedziałam się więcej.
Firma działa na rynku od 2012 roku i ma w ofercie m.in. subskrypcję dla osób, które szydełkują i robią na drutach na różnym stopniu zaawansowania. Pisano o niej m.in. w VOGUEknitting czy BuzzFeed.

Na czym polega subskrypcja KnitCrate Membership?

To miesięczna subskrypcja zawierająca 2 motki specjalnie wyselekcjonowanej włóczki, 2 wzory (1 na szydełko, 1 na druty), a także kody promocyjne od partnerów firmy. W miesięcznym pudełku znajdziecie wystarczającą ilość włóczki potrzebną do wykonania jednego z zawartych wzorów.

Wam oferuję specjalny link do ich strony: https://mbsy.co/m7tlB
Możecie też kliknąć na poniższym zdjęciu:

KNITCRATE, LLC

Jeśli wejdziecie na stronę, klikając w ten link i kupicie subskrypcję w ciągu 90 dni od momentu kliknięcia, to możecie wykorzystać mój kupon rabatowy, a ja otrzymam drobną prowizję. Więc tym sposobem także wspieracie mój kanał (doceniam :-)).
Po kliknięciu w link i przejściu przez kolejne etapy (o tym piszę poniżej) możecie wpisać mój kod zniżkowy:
AMILC20 
Kod uprawnia Was do 20% zniżki na pierwszy miesiąc, gdy zasubskrybujecie KnitCrate Mambership czy kupicie inny przedmiot z ich oferty. Ale w kolejnych miesiącach już zapłacicie cenę regularną. Możecie więc spróbować, subskrypcję można anulować w dowolnym momencie.

Sprawdźmy to w praktyce:


Klikacie w link https://mbsy.co/m7tlB i przechodzicie do strony KnitCrate - wskazana znajomość angielskiego lub pomoc osoby znającej angielski (poniżej widzicie zawartość pudełka majowego):


Na stronie KnitCrate możecie też poznać ich ofertę (np. KnitCrate, ArtisanCrate czy SocksCrate). Jeśli wybierzecie KnitCrate, to po kliknięciu w przycisk GET STARTED (zob. zdjęcie poniżej - ramka w czerwonym kolorze) przejdziecie do strony produktu, na której znajdziecie szczegółowe informacje o subskrypcji KnitCrate Membership:


Jak widać, na dzień dzisiejszy subskrypcja zyskała ranking 4,8 gwiazdek na 5. Ocena oparta jest na opinii ponad 700 recenzentów - myślę, że to całkiem niezły wynik.


Na stronie możecie dodatkowo przeczytać recenzje (Reviews) oraz pytania i odpowiedzi (Q&A), a także uzyskać informacje np. o zawartości pudełka, cenie, warunkach subskrypcji czy wysyłce.
Przeczytałam sporo pozytywnych opinii o włóczkach - są ponoć dobrej jakości, mają piękne kolory i są niezwykle miękkie, a wzory (na szydełko i druty) świetnie pasują do tych włóczek.
Oczywiście ile osób, tyle opinii, więc trzeba samemu to przetestować.
Ja wkrótce będę miała taką okazję i na pewno obiektywnie w kolejnych recenzjach Wam o tym opowiem.

W skrócie poniżej opisuję to, czego dowiedziałam się w rozmowie mailowej z managerem firmy KnitCrate (bardzo miły kontakt, szybkie odpisywanie na maile) i po wnikliwym przeczytaniu informacji na ich stronie:

Subskrypcja KnitCrate Membership kosztuje miesięcznie $24.99, czyli ok. 93 zł (zawartość pudełka jest warta znacznie więcej, bo $63, czyli ok. 233 zł). Wysyłka dla subskrybentów jest darmowa na całym świecie. Subskrypcja odnawia się automatycznie pierwszego dnia każdego miesiąca i może być anulowana w każdym momencie, gdy zalogujecie się na swoje konto. Jeśli zasubskrybowalibyście dzisiaj, czy nawet w ostatnim dniu miesiąca, to otrzymacie pudełko z tego miesiąca. Każdorazowo firma informuje mailowo o wysyłce i opcji śledzenia przesyłki.

Jeśli zdecydowaliście, że kupujecie subskrypcję, klikacie w ADD TO CART (zob. zdjęcie powyżej - kolor czerwony) i jeśli wszystko się zgadza, klikacie CHECK OUT (zdjęcie poniżej):

Musicie stworzyć swoje konto i wprowadzić mój kod rabatowy po prawej stronie (miejsce, w którym należy go wpisać podkreśliłam kolorem czerwonym): AMILC20Wysyłka jest z USA, Miami. Czytałam opinie o możliwych problemach z wysyłką, ale firma zapewnia, że zazwyczaj wszystko przebiega sprawnie. Gdy otrzymam swoje pudełko (wczoraj je wysłano), to dam Wam znać, jak długo podróżowało do Polski. Ostatnio przez etsy zamówiłam drobnostkę i szła ok. 2 tygodnie, więc mniej więcej takiego czasu się spodziewam. Wyjdzie na to, że pudełko z maja zrecenzuję pewnie w czerwcu :-) Recenzję planuję nagrywać w j. angielskim, ale postaram się dodać polskie podpisy.

Dodatkowo możecie też zasubskrybować newsletter KnitCrate, w którym pojawiają się zapowiedzi zawartości pudełek na kolejny miesiąc.


W paczce w ramach subskrypcji są przewidziane włóczki rozmaitej grubości (sport, fingering, worsted, chunky czy DK). Jedynie nie polecam subskrypcji osobom mającym alergię na wełnę.


Jako że stałam się ambasadorką KnitCrate (brzmi poważnie :-)), polecam Wam zapoznać się z ofertą firmy, a jak zdecydujecie się zasubskrybować KnitCrate Membership czy kupić inny produkt, to proszę pamiętajcie o moim linku i zniżce na pierwsze zamówienie.
Możecie podzielić się tym postem / informacją / linkiem / kodem z przyjaciółmi czy szydełkującą rodziną :-) Może ktoś będzie zainteresowany.

Wkrótce zrecenzuję dla Was pierwszą paczuszkę! Recenzje KnitCrate rozpoczną więc kolejną serię na moim kanale. Zobaczymy, jak to się rozwinie...
Ale oczywiście tutoriale amigurumi rządzą! :-)
Do zobaczenia :-)


Komentarze