ABOUT | O mnie

Witaj na moim blogu. Uwielbiam tworzyć. Pochłania mnie szydełkowanie, robienie na drutach, haft i szycie.

Na moim kanale YouTube znajdziesz tutoriale na szydełkowe maskotki, prezentacje włóczkowych i szyciowych projektów (nie tylko maskotek) oraz recenzje włóczek (KnitCrate, WAK itp.). 
We współpracy z LittleOwlsHut tłumaczę wzory na język polski - możesz je kupić na Etsy w sklepie: LittleOwlsHutPolski.
 
Wejdź w zakładkę STORE | SKLEP - są tu dostępne wzory lub gotowe produkty na sprzedaż (pojedyncze sztuki). 
Dziękuję wszystkim, którzy dobrym słowem lub zakupami wspierają moją pracę ♥

Znajdziesz mnie też na Instagramie, Facebooku, Pintereście i Ravelry. 

Jeśli korzystasz z moich wzorów, to oznaczaj proszę swoje prace #amilittlecreature i odeślij do źródła (link do tutoriala lub do wzoru).

 
A może chcesz kupić wzór w pliku PDF? Napisz do mnie 
(UWAGA: nie sprzedaję wzorów na maskotki licencjonowane): 
amilittlecreature@gmail.com
 
Treść znajdująca się na blogu nie może być kopiowana w całości lub w części i udostępniana w innych miejscach (na innej stronie, blogu, facebookowych grupach, w innym tłumaczeniu itp.). Nie zgadzam się też na tworzenie tutoriali opartych na moich wzorach.
Proszę szanuj moją pracę i bądź fair. Dziękuję! 
 

Zapisz się na listę:

Jeśli masz ochotę otrzymywać wiadomości ode mnie, to zostaw mi swój adres mailowy (napisz do mnie w wiadomości prywatnej). Dołączę Cię do listy mailingowej, żeby poinformować o nowych szydełkowych wzorach, tutorialach czy postach na blogu - maile wysyłam od czasu do czasu, gdy mam coś wartościowego do przekazania. Na pewno nie będę spamować bezwartościową treścią.


Życzę Ci mnóstwo inspiracji do tworzenia pięknych rzeczy! :)

 
Magdalena
 

 
***
Welcome to my blog. I love crocheting, knitting, embroidery and sewing. I recommend you to visit STORE | SKLEP -  you find here patterns and handmade products to purchase.

On my YouTube channel you find tutorials for crochet toys, projects presentations (not only toys) and yarn reviews (KnitCrate, WAK).
 
I'm on Instagram, Facebook, Pinterest and Ravelry. 
 
If you use my patterns, please mark your works with the hashtag #amilittlecreature and attach the source (link to the tutorial or pattern). Thank you for all of you who support my work ♥
 
Mail me, if you would like to purchase the pattern in PDF file
(ATTENTION: I don't sell the licensed patterns): 
amilittlecreature@gmail.com
 
 
Please don't copy the content from my blog whole or in part and share in other places (on your website, blog, facebook groups, in translation etc.). Don't create the video tutorials based on my patterns.
Please respect the copyright, my hard work and be fair. Thank you!
 
Subscribe to the list:

If you want to receive messages from me, leave me your e-mail address (write me in a private message). I will add you to the mailing list to inform you about new crochet patterns, tutorials or blog posts - I send e-mails from time to time when I have something valuable to share. I will definitely not spam useless content.


 
 
I wish you lots of creativity to make beautiful things! :)
 
Magdalena
 Komentarze