ABOUT


UPDATE: 2019-02-26

I’m Magda. I fell in love with amigurumi when I was pregnant. Now I have YouTube channel and blog, where you will find my free tutorials and patterns and other project I did so far. You can follow me on Facebook, Ravelry, Pinterest and Instagram. I started my little shop on Etsy and I care about the high quality of patterns I sell, so the shop is still evolving.

I also translate patterns by LittleOwlsHut into Polish, so you can find the patterns on Etsy Polish shop: LittleOwlsHutPolski.

Although many of my patterns are for free, please respect the copyright. I create my tutorials and patterns for personal use only. They cannot be sold. You cannot copy the content from my blog whole or in part and share in other places (on your website, blog, facebook groups, in translation etc.). All commercial use without my permission is prohibited. If you crochet project based on my pattern, share the photo etc., please attach information on the source - link to my blog, YouTube and hashtag #amilittlecreature. I work really hard to prepare tutorials and written patterns. I hope you will understand it and be fair. Thank you!

Subscribe my channel and blog :-) Thank you for your thumbs up and sharing links to my patterns/tutorials with other ami-lovers and your friends :-) And you can always mail me if something is unclear for you in the pattern - I will try to help you: amilittlecreature@gmail.com

If you have a company and want me to collaborate with you, mail me. I collaborate with KnitCrate so far, making review of their yarns within KnitCrate Membership subscription each month.

It would be great to see your works based on my patterns, so send me the photo of finished toys :-)

Join my ami-society and have great fun as I have preparing patterns for you! :-)

***

Mam na imię Magda. Amigurumi zainteresowałam się, gdy byłam w ciąży. Teraz nie rozstaję się z szydełkiem, działam na kanale YouTube i prowadzę swój blog. Nagrywam darmowe tutoriale, spisuję autorskie wzory na maskotki i świetnie się bawię, tworząc nowe projekty. Możecie mnie też znaleźć na Facebooku, Ravelry, Pinterest i Instagramie. Zaczęłam prowadzić sklepik na Etsy, ale jest wciąż na etapie rozwoju, bo bardzo dbam o jakość wzorów i muszę być pewna, że zrobiłam wszystko jak najlepiej, by były one czytelne.

Poza tym tłumaczę na język polski wzory, często zaawansowane, od LittleOwlsHut. Wzory możecie kupić na Etsy w sklepie: LittleOwlsHutPolski.

Mimo że część wzorów czy tutoriali jest darmowych, to bardzo proszę szanujcie prawa autorskie. Wzory są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego. Wzory i tutoriale nie mogą być sprzedawane, a treść znajdująca się na blogu nie może być kopiowana w całości lub w części i udostępniana w innych miejscach (na innej stronie, blogu, facebookowych grupach, w innym tłumaczeniu itp.). Wykorzystywanie do celów komercyjnych w jakiejkolwiek formie bez mojej zgody jest zabronione. Jeśli gdziekolwiek pokazujecie projekt oparty na moim wzorze, proszę dołączcie informację o źródle pochodzenia - link do kanału YouTube, bloga i hashtag #amilittlecreature. Nagrywanie tutoriali czy spisywanie wzorów pochłania mnóstwo czasu i jest bardzo pracochłonne, więc mam nadzieję, że to rozumiecie i będziecie wobec mnie fair. Z góry dziękuję!

Subskrybujcie mój kanał i blog :-) Będzie mi miło, jeśli klikniecie na łapkę w górę pod filmikami na kanale YouTube i udostępnicie linki do moich tutoriali i wzorów Waszym znajomym / miłośnikom amigurumi :-) A gdy czegoś nie rozumiecie we wzorze, zawsze możecie do mnie napisać - służę pomocą: amilittlecreature@gmail.com

Jeśli macie firmę i chcielibyście ze mną współpracować, napiszcie. Do tej pory współpracuję z amerykańską firmą KnitCrate, prezentując recenzje ich włóczek w ramach subskrypcji KnitCrate Membership.

Przysyłajcie zdjęcia gotowych projektów opartych na moich wzorach - będzie mi miło zobaczyć Wasze prace :-)
Zapraszam do mojej ami-społeczności :-)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza