ABOUT | O mnie


Cześć, mam na imię Magda. Tworzę figurki i maskotki na szydełku, tutoriale i wzory amigurumi.
Na moim kanale YouTube znajdziesz tutoriale na szydełkowe maskotki, prezentacje projektów i recenzje włóczek. 
Tłumaczę też wzory od LittleOwlsHut na język polski. Wzory od LOH możecie kupić na Etsy w sklepie: LittleOwlsHutPolski.

Wykonuję maskotki z ogromnym zaangażowaniem i niezwykłą dbałością o detale w domu pełnym szydełkowej magii i wolnym od niepożądanych zapachów (smoke-free home). Poza szydełkowaniem zgłębiam tajniki szycia, knittingu i haftu, by wzbogacać szydełkowe prace o elementy pochodzące z innych technik rękodzielniczych. Jeśli nie jest Ci po drodze z szydełkowaniem, to chętnie coś dla Ciebie wykonam. A jeśli uczysz się szydełkować, to zapraszam Cię do skorzystania z tutoriali na kanale YouTube i wzorów na blogu. Znajdziesz mnie też na Instagramie i Ravelry. Jeśli korzystasz z moich wzorów, to oznaczaj proszę swoje prace #amilittlecreature i odeślij do źródła (link do tutoriala lub do wzoru).
 
W celu zakupu wzoru w pliku PDF napisz do mnie: 
amilittlecreature@gmail.com
 
Moje darmowe wzory są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego. Wzory i tutoriale nie mogą być sprzedawane, a treść znajdująca się na blogu nie może być kopiowana w całości lub w części i udostępniana w innych miejscach (na innej stronie, blogu, facebookowych grupach, w innym tłumaczeniu itp.). Nie zgadzam się też na tworzenie tutoriali opartych na moich wzorach.
Proszę szanuj moją pracę i bądź fair. Dziękuję! 
 
Napisz do mnie: amilittlecreature@gmail.com 

 
***
Hello, I'm Magda. I create crochet toys, make tutorials and amigurumi patterns. On my YouTube you find tutorials for crochet toys, projects presentations and yarn reviews. I also translate patterns by LittleOwlsHut into Polish, so you can find the patterns on Etsy Polish shop: LittleOwlsHutPolski.
 
I make crochet figures with great commitment and attention to details in a house full of crochet magic and smoke-free home. In addition to crocheting, I explore the secrets of sewing, knitting and embroidery to enrich my crochet works with elements from other handicraft techniques. If you are not on your way with crocheting, I will be happy to do something for you. And if you are learning to crochet, then I invite you to follow the tutorials on my YouTube channel and the patterns in the blog. You can also find me on Instagram and Ravelry. 
If you use my patterns, please mark your works with the hashtag #amilittlecreature and attach the source (link to the tutorial or pattern).
 
If you would like to purchase the pattern in PDF file, please mail me: 
amilittlecreature@gmail.com

I create my tutorials and patterns for personal use only. They cannot be sold. Please don't copy the content from my blog whole or in part and share in other places (on your website, blog, facebook groups, in translation etc.). Don't create the video tutorials based on my patterns.
Please respect the copyright, my hard work and be fair. Thank you!
 
Contact: amilittlecreature@gmail.com Komentarze